Акушерсько- гінекологічне відділення

Завідувач акушерсько- гінекологічним відділенням 

Овсяний Анатолій Петрович

Лікар акушер-гінеколог

Освіта: Одеський медичний університет

Категорія: Вища. Досвід: 38 років

Контактний телефон: 6-10-83

Акушерсько-гінекологічне відділення розвивається в ногу з часом. 23 співробітників відділення, 1 педіатр, працюють на благо жіночого здоров’я, допомагають малюкам з’явитися на світ. В середньому в рік вони приймаю ближче 200 пологів і 400 пацієнтів.
Лікарня має статус «Доброзичлива до дитини », згідно глобальної стратегії UNICEF. Медперсонал створює сприятливі для матері та дитини умови перебування у відділенні.

Крім цього всі співробітники постійно підвищують кваліфікацію в сфері гінекології та акушерства:відвідують тематичні семінари, лекції, форуми. Персонал відділення проводить роз’яснювальні бесіди з молодими батьками про грудне вигодовування і поводження з новонародженими.

Основні завдання:

  1. Надання кваліфікованої стаціонарної лікувальної – діагностичної допомоги вагітним, роділям, породілям, новонародженим згідно “Нормами надання стаціонарної акушерсько – гінекологічної та неонатологічної допомоги”.
  2. Організація спільного перебування матері та новонародженого відповідно до вимог чинних галузевих нормативних документів.
  3. Вивчення та впровадження сучасних методик ведення пологів та післяпологового періоду, діагностики та лікування ускладнень вагітності, пологів та післяпологового періоду, досвіду роботи кращих лікувально – профілактичних закладів щодо сучасних технологій надання акушерської та неонатологічної допомоги.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: