Відділення анестезіології на інтенсивної терапії

Антоненко Лілія Василівна
Завідувачка відділення анестезіології на інтенсивної терапії
Лікар-реаніматолог

Освіта: Ужгородський державний університет, 1998 р.
Категорія вища
Контактний телефон: (04748)6-35-09

Семченко Андрій Володимирович
Лікар-анестезіолог

Освіта: Куйбишевський медичний інститут, 1986 р.

Категорія перша

Контактний телефон: (04748)6-35-09

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Маньківської центральної районної лікарні відкрито в 1999 році на 6 ліжок. У розпорядженні відділення два реанімаційних зали з загальним постом медсестри.

У відділенні інтенсивної терапії знаходяться хворі з порушенням вітальних функцій (порушення, дихання, гемодинаміки, свідомості), а також післяопераційні хворі. Профіль післяопераційних хворих – хірургія, травматологія, гінекологія, акушерство.

Середній ліжко день у відділенні – 2-4 дня в залежності тяжкості захворювання і соматики.У відділенні використовуються сучасні методи лікування (використовують апарати ШBЛ „MONNAL – Т 75”, “karina”, i “Ivent” ) і надання медичної допомоги по протоколам затвердженими наказами МОЗ.

Постійно обновляються медінструментарій і апаратура. У важких випадках до пацієнтів, які знаходяться на лікуванні в палатах інтенсивної терапії викликаються обласні спеціалісти для корекції лікування і вибору тактики знаходження хворого у відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Цілодобово працює черговий лікар-анестезіолог, лаборант клініко-діагностичної лабораторії, за потреби по виклику.